logo
onas

ellajohnes túži pomocou produktov bežného použitia priniesť svetlo a radosť do každodenného života a tak dodať umeniu život-zlepšujúci a ducha-povznášajúci význam a možnosť obohatiť tvoj svet.

ej

čo je ellajohnes?

Nová slovenská dizajnová značka venujúca sa papierovým produktom. Pred pár rokmi bola ellajohnes založená ako tvorivá platforma pokreslených vecičiek. Od vtedy sa naša výroba rozšírila o produkty s množstvom nových dizajnov, ktoré teraz nájdeš v obchode. Začali sme tvoriť i kolekcie v spolupráci s inými firmami. Dnes produkty ellajohnes slúžia najčastejšie v papierovej podobe a čoskoro sa pripravujú aj na príchod kamošov z novej materiálovej podstaty.

a prečo práve “ellajohnes”?

Odpoveď na túto otázku pre nás, chvalabohu, nikdy nebola pochybnosťou. Po preskúmaní sa význam* názvu sa stal odpoveďou na každú neistotu o zmysle tvorivej snahy, i pripomienkou vízie. Každý deň sa vďaka tomuto názvu hýbeme vpred k cieľu: vytvoriť priaznivé podmienky pre rozvoj a podporu dobrého umenia.

* ellajohnes = celá Božia priazeň (voľný preklad)

Img
SK EKO

ellajohnes je hrdý slovenský výrobok, no svoju starostlivosť o prírodu považuje za povinnosť a základ. I keď dnes to ešte nie je celkom možné, záleží nám na tom aby ellajohnes bola zároveň slovenská i láskyplná k prírode. Proces výroby, materiály a zdroje hodnotíme a skúmame trh pre nové možnosti. Ak nám vieš v tomto ohľade pomôcť, prosím, kontaktuj nás.

Zisti viac