logo
obchod

všetky zápisníky ellajohnes sú starostlivo ručne vyrábané z recyklovaných papierov. Viac o ich produkcii si prečítaš na blogu a keď nájdeš svojho obľúbenca, určite nám napíš!

image image image image

Zápisník "Listen by Heart"

malý – 4,00EUR II veľký – 7,00EUR

Zápisník na detailné poznámky dní a snov. Zviazať a obaliť kvetmi - to je najkrajší spôsob ako ich uchovať. Zaznamenaná nádej a viera v krajší zajtrajšok sú najlepším radcom pochmúrnych dní.

Zápisník je ručne viazaný bavlnenou niťou bledosivej farby. Má listy z recyklovaného papiera (80gms) s nižšou belosťou, ktorý zabezpečuje nižší kontrast voči písanému/kreslenému obsahu a teda je vhodnejší na čítanie/písanie (menej namáha zrak :-)

Obálka je vyrobená z hrubšieho (200gms) papiera (možnosť voľby - čisté i linajkové stránky) a potlačená ručne kreslenou, digitálne spracovanou grafikou. Text je dodatočne vpísaný ručne zlatým tušom.

Text je možné upraviť / napísať podľa želania, maximálna dĺžka je však 5 slov. Prosím, upresnite mi konkrétny vybraný zápisník s Vami požadovaným textom. Personalizovaný text je nutné zadať hneď pri objednávke do poznámky.

Rozmery:
malý – formát A6 – 10,5x14,8x0,3cm – 30listov/60strán – ručne šitý – čistý / linajkový
veľký – formát A5 – 14,8x21,0x0,5cm – 40listov/80strán – ručne šitý – čistý / linajkový

Napíš nám správu tu dole a zápisník Ti pošleme čo najskôr :-)